spinner
Telepizza

Wasze bezpieczeństwo to nasz priorytet

Bezpieczeństwo pracowników i klientów od zawsze jest priorytetem dla Grupy Telepizza.

Z uwagi na kryzys wywołany przez Covid-19, kilka tygodni temu ustanowiliśmy szczegółowe protokoły oraz bardziej rygorystyczne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny w naszych restauracjach i fabryce. Wciąż je sprawdzamy i aktualizujemy. Stosujemy się niezmiennie do zaleceń dotyczących prowadzenia naszej działalności wydanych przez władze, z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie.

Oto niektóre procedury, które wprowadziliśmy w naszej firmie, aby zagwarantować
Wasze bezpieczeństwo:

 • 1.

  Każdy pracownik Grupy Telepizza, który przejawia niepokojące objawy podobne do objawów wirusa Covid-19 jest natychmiast wysyłany do domu a jednocześnie zostaje wdrażana procedura wymagana przez instytucję ochrony zdrowia.

 • 2.

  Lokal zostanie tymczasowo zamknięty, jeśli odnotuje się w nim przypadek Covid-19.

 • 3.

  Dodatkowe wytyczne dotyczące higieny i bezpieczeństwa w naszych restauracjach: zwiększona częstotliwość mycia rąk przez wszystkich pracowników oraz wietrzenia wszystkich pomieszczeń lokalu, częstsze czyszczenie wszelkich powierzchni kuchennych, odzieży służbowej i sprzętów

 • 4.

  Do naszej fabryki w Polsce nie mają wstępu osoby z zewnątrz. Wprowadzone zostały bardziej restrykcyjne procedury odkażania i dezynfekcji, które stosujemy oprócz wcześniejszych wytycznych.

 • 5.

  Ponadto, poprosiliśmy wszystkich naszych pracowników o pełną współpracę, aby wprowadzili taki sam rygor i zaangażowanie również w swoim życiu prywatnym; zachęcamy ich, by stosowali się do zaleceń organów opieki zdrowotnej np. by nie uczestniczyli w imprezach masowych i ograniczyli korzystanie z transportu publicznego.

W tym trudnym momencie Grupa Telepizza chce wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom sektora publicznego, w szczególności pracownikom służby zdrowia. Apelujemy o odpowiedzialność i stosowanie się do zaleceń rządu, tak by zażegnać tę sytuację najszybciej jak to możliwe.

Kodeks bezpieczeństwa:

 • 1.

  Zamawiaj online lub przez APP.

  Compra web o app
 • 2.

  Płać kartą za zamówienie. Unikaj rozliczeń gotówką.

 • 3.

  Nasi dostawcy myją ręce przed i po realizacji dostawy

  Higiene
 • 4.

  Odbieraj swoje zamówienie najlepiej na świeżym powietrzu. Zalecamy zachowanie odległości co najmniej 2m od dostawcy.

  Distancia mínima 2 metros
 • 5.

  Pamiętaj, dla Twojego i naszego bezpieczeństwa dezynfekujemy nasz sprzęt i terminale po każdym użyciu.